Blue Flower

Test diagnostyczny 

na stronę test kompetencji2

 

W ramach udziału w projekcie każdy uczestnik i uczestniczka projektu wypełnia test diagnostyczny, który zostanie udostępniony na platformie online.

Możliwe są różne scenariusze badania:

  • Uczestnik/uczestniczka może poznać swoje talenty odpowiadając na pytania związane ze swoimi zainteresowaniami, osiągnięciami i ulubionymi sposobami spędzania wolnego czasu. W psychologii uznaje się talenty za fundamenty dalszego rozwoju, ukształtowane na bardzo wczesnym etapie życia i raczej niezmienne. Ludzie różnią się między sobą pod względem posiadanych talentów, a ich rozpoznanie oraz umiejętne wykorzystanie w pracy zawodowej pozwala na osiągnięcie zarówno sukcesu zawodowego rozumianego jako szybki rozwój kariery zawodowej, jak i zadowolenia ze swojej pracy.
  • Oprócz testu talentów, wszyscy uczestnicy będą mogli wypełnić również test kompetencji. Tego typu testy polegają na decydowaniu, jak powinno się zachować w danej sytuacji, żeby osiągnąć najlepszy efekt. Przedstawione w teście sytuacje są różnorodne i dotyczą wielu aspektów życia zawodowego.

Po wypełnieniu testów uczestnicy otrzymują raport ze swoimi wynikami i wskazówkami rozwojowymi. Udział w badaniu jest zawsze poprzedzony konsultacją z doradcą Biura Karier.

 

WYPEŁNIJ TEST