Blue Flower

Umów wizytę

 

Chcesz skorzystać z testu?

Skontaktuj się z nami --> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pamiętaj - termin i godzinę spotkania ustalasz indywidualnie!

Kontaktując się z nami, możesz podać preferowaną przez siebie datę i godzinę spotkania. Dostępność danego terminu potwierdzimy w informacji zwrotnej, potwierdzającej umówione spotkanie.

 

Masz już umówione spotkanie z doradcą i zastanawiasz się, jak się do niego przygotować?

Masz już umówione spotkanie z doradcą i chcesz się do niego dobrze przygtować?

  • Poświęć chwilę na zastanowienie się, co chciałbyś/chciałabyś uzyskać poprzez udział w projekcie. Może wahasz się, jaki wybrać kolejny stopień studiów albo szukasz pracy, w której najlepiej wykorzystasz swój potencjał? A może po prostu chcesz się lepiej poznać?
  • Jeśli masz przygotowane swoje CV – zabierz je na konsultację. Będziemy rozmawiać o tym, co było dla Ciebie ciekawe w ostatniej pracy lub na praktykach, a czego jeszcze potrzebujesz się nauczyć. Spojrzenie w CV może być pomocne w takiej rozmowie.
  • Pomyśl, czy masz już w głowie wizję swojego idealnego miejsca pracy. Czym najbardziej chciałbyś/chciałabyś się zajmować?
  • Nie zapomnij o kwestii formalnej związanej z udziałem w projekcie – po drodze na rozmowę wstąp do swojego dziekanatu po zaświadczenie o statusie studenta, średniej ocen i ewentualnych stypendiach