Blue Flower

 

CZYM SĄ BRANŻOWE TARGI PRACY PROJEKTU PIKAP?

To nieodpłatne spotkania małych grup kandydatów z pracodawcami w nieformalnej atmosferze (przy ciastku i przy kawie), objęte rejestracją.

 

NA CZYM POLEGA NOWA FORMUŁA TARGÓW?

Zadbamy o nieformalną atmosferę spotkań (przy kawie i ciastku), ale wymagamy rejestracji. Jeśli chcesz się spotkać z zaproszonymi przez nas pracodawcami, wyślij swoje zgłoszenie i CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Możesz samodzielnie wybrać godzinę spotkania! Jeśli chcielibyście spotkać się z pracodawcą w mniejszej grupie (4-6 osób), to również będzie możliwe!

targi 

JAK PRZEBIEGAJĄ SPOTKANIA?

Uczestnicy i uczestniczki wybierają interesujące ich spotkania z daną firmą, przygotowują CV i wysyłają je podczas zapisów on-line.
Na podstawie otrzymanego maila otrzymają potwierdzenie dokładnej godziny spotkania. Możecie zadeklarować udział w spotkaniach z kilkoma różnymi firmami (przy różnych stolikach branżowo-networkingowych). Przyjdźcie na spotkania na min. 10 minut przed startem wydarzenia/godziny swojej rozmowy z pracodawcą i zgłoście się do Punktu Recepcyjnego. Następnie macie możliwość korzystania z kącika kawowego :) Z poczęstunkiem zapraszamy do właściwego stolika oznaczonego tabliczką z nazwą/logo pracodawcy.

 

CZEGO DOTYCZĄ SPOTKANIA Z PRACODAWCAMI?

Podczas rozmów pracodawcy mogą prowadzić wstępną selekcję kandydatów. Spotkania mają więc na celu:
- zapoznania się z zasadami rekrutacji do pracy
- prezentacji materiałów firmy (ulotki, oferty, filmy)
- próbki testów rekrutacyjnych, omówienia metod rekrutacyjnych do danego pracodawcy
- otrzymania informacji o oczekiwaniach pracodawcy, planach rekrutacyjnych, warunkach współpracy z firmą
- ewentualnej dyskusji nt. dokumentów aplikacyjnych
- budowanie sieci kontaktów
- właściwej rekrutacji na konkretne stanowiska

 

CO JEST WYJĄTKOWE?

Przede wszystkim rozmowy przebiegają w mniej sformalizowanej atmosferze, BEZ STRESU związanego z rozmową kwalifikacyjną. Podczas spotkań networkingowych, uzyskacie wskazówki i feedback na temat swojej kandydatury prosto od pracodawcy!

 

JAK DOŁĄCZYĆ DO TARGÓW?

Udział w targach wymaga rejestracji - proszę przesłać swoje zgłoszenie i CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pierwszeństwo udziału w wydarzeniu mają zrekrutowani do projektu PIKAP studenci i studentki PK.

Zapraszamy do PIKAP-a i na Targi!

 

EDYCJE TARGÓW

Pierwsza edycja Branżowych Targów Pracy projektu PIKAP odbyła się 17.04.2018, w Galerii GIL.

W 2019 roku zapraszamy na kilka spotkań z pracodawcami, w ramach Branżowych Targów Pracy projektu PIKAP. Pierwsze spotkanie odbędzie się 21.03.2019 na Wydziale Mechanicznym (szczegóły wkrótce). Kolejne spotkanie planujemy na kwiecień na Wydziale Inżynierii Lądowej!