Harmonogram szkoleń

ODWOŁANE: Własna firma - część1
Piątek 20 Marzec 2020, 09:00 - 13:30
Odsłon : 69

W związku z działaniami podejmowanymi w celu minimalizacji zagrożenia rozpowszechniania się wirusa SARS-CoV-2 spotkanie zostało odwołane.

Pierwsza część, dwudniowego szkolenia, które jest realizowane we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie i jednostkami PK. Data drugiej części szkolenia zostanie opublikowana wkrótce. Pierwszą część poprowadzi pracownik Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Nie ma obowiązku brania udziału w obu spotkaniach.

Podczas spotkania będą omówione obszary dotyczące m.in.:

• diagnozy własnych umiejętności i predyspozycji przedsiębiorczych,
  • praktycznych aspektów zakładania własnej działalności gospodarczej, uwzględniających rodzaje działalności,
  • formalności związanych z rejestracją firmy,
  • przeglądu instytucji wspierających rozwój przedsiębiorczości
  • analizy szans i zagrożeń realizacji danego przedsięwzięcia.
Miejsce Biuro Karier
Zapisy e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub https://kariery.pk.edu.pl/#/trainings/80435